UA
logo-desktoplogo-mobile
Твій кошик порожній
Але це ніколи не пізно виправити :)

ПРО НАС

About us optimised

 

Сервіс restyleme створений для тих, хто завжди відчував, що мода – це більш ніж швидко змінювані тенденції, для тих, хто одягається, як відчуває, а не так, як кажуть інші. restyleme – це головне місце для усвідомлених покупок і полювання за витворами дизайнерського мистецтва. Ми знаємо справжню цінність предметів розкоші та модних об’єктів, їх інвестиційний та колекційний потенціал, і пропонуємо найкраще за справедливою ціною.

Кураторський підхід, зустріч нового і вічного, накопичений досвід у сфері аутентифікації брендів класу люкс - це все про restyleme. Ми наважуємось створити альтернативну філософію споживання у сфері сучасної моди, простір спільних інтересів та взаємної довіри для тих, хто стежить за тенденціями, але обирає себе – розумом і серцем, турбуючись, про себе та навколишнє середовище.

restyleme допомагає вам інвестувати у свій комфорт, стиль і споживчу карму.

Про нас

Ми об'єднуємо вільних людей, які жадають самовираження, даючи нове життя моді і вважаємо, що мода може бути грунтована на екологічному підході з вінтажним позачасовим іміджем. З нами ви можете легко змінити свій стиль, давши життя вічному існуванню розкішної моди. Позбавтеся від забобонів відносно fashion і відкрийте нову еру - відповідального споживання. 

Ми тут, для того, щоб ви завжди виглядали чарівливо.

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід шопінгу та проаналізувати наш трафік. Натискаючи кнопку "Прийняти", ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.