UA
logo-desktoplogo-mobile
Твій кошик порожній
Але це ніколи не пізно виправити :)

ПРО НАС

About us optimised

 

Сервіс restyleme створений для тих, хто завжди відчував, що мода – це більш ніж швидко змінювані тенденції, для тих, хто одягається, як відчуває, а не так, як кажуть інші. restyleme – це головне місце для усвідомлених покупок і полювання за витворами дизайнерського мистецтва. Ми знаємо справжню цінність предметів розкоші та модних об’єктів, їх інвестиційний та колекційний потенціал, і пропонуємо найкраще за справедливою ціною.

Кураторський підхід, зустріч нового і вічного, накопичений досвід у сфері аутентифікації брендів класу люкс - це все про restyleme. Ми наважуємось створити альтернативну філософію споживання у сфері сучасної моди, простір спільних інтересів та взаємної довіри для тих, хто стежить за тенденціями, але обирає себе – розумом і серцем, турбуючись, про себе та навколишнє середовище.

restyleme допомагає вам інвестувати у свій комфорт, стиль і споживчу карму.

Про нас

Ми об'єднуємо вільних людей, які жадають самовираження, даючи нове життя моді і вважаємо, що мода може бути грунтована на екологічному підході з вінтажним позачасовим іміджем. З нами ви можете легко змінити свій стиль, давши життя вічному існуванню розкішної моди. Позбавтеся від забобонів відносно fashion і відкрийте нову еру - відповідального споживання. 

Ми тут, для того, щоб ви завжди виглядали чарівливо.