(0)
    UA
logo-desktoplogo-mobile
Твій кошик порожній
Але це ніколи не пізно виправити :)

ПРО НАС

 

Restyleme - зручна ресейл-платформа для купівлі та продажу речей люкс-сегмента. Кураторський підхід, зустріч нового і вічного, багаторічний досвід у сфері аутентифікації - це все про Restyleme!

Restyleme про експертність. Ми в Restyleme виступаємо за ринок люксових товарів без підробок, наш відділ автентифікації працює вже понад 10 років. Наші фахівці – досвідчені товарознавці з досвідом роботи з брендами люкс-сегменту, сертифіковані гемологи, ювеліри, годинникарі, кушніри.

Restyleme про високий рівень сервісу. Обираючи Restyleme ти отримуєш не тільки бажану річ, а й приємний досвід – швидкі відповіді, розгорнуту консультацію, персональні добірки. Наші консультанти завжди відверто розповідають про стан виробів, фотографують всі нюанси. Таку ж прозору комунікацію ми пропонуємо і нашим комітентам.

Restyleme про асортимент. Нам важливо, щоб обираючи Restyleme наш клієнт отримував доступ до найкращої селекції брендів. При відборі речей ми звертаємо увагу на безліч моментів – актуальність колекції, дизайн, стан. Бо в першу чергу Restyleme про повагу – до себе і свого часу. Нашим клієнтам ми пропонуємо обирати найкраще з найкращого!


Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід шопінгу та проаналізувати наш трафік. Натискаючи кнопку "Прийняти", ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.