(0)
    UA
logo-desktoplogo-mobile
Твій кошик порожній
Але це ніколи не пізно виправити :)

Правовласникам

1. Платформа restyleme є правовласником та/або ліцензіаром прав інтелектуальної власності на Сайт та його Вміст (текст, графіка, логотипи, іконки кнопок, зображення, звукові кліпи, завантажувані електронні об'єкти, масиви даних та програмне забезпечення, а також відтворення та компіляцію всього перерахованого) («Вміст»). Права на Сайт та Вміст захищені міжнародними законами про авторські права, а також законом України “Про авторське право та суміжні права”. Всі такі права належать restyleme та охороняються законом.

2. За винятком того, коли прямо зазначено інше, всі особи (разом з їх іменами та зображеннями), товарні знаки третіх осіб та зображення Товарів третіх осіб, послуги та/або місця розташування, присутні на сайті, жодним чином не пов'язані з ТМ restyleme і не належать до ТМ restyleme. Всі товарні знаки/найменування, логотипи та елементи художнього стилю третіх осіб, які відображено на сайті, належать правовласникам відповідних товарних знаків та найменувань.

3. Порядок сповіщень про порушення авторських прав

Ми поважаємо права інших осіб на інтелектуальну власність, і ви маєте робити так само при використанні платформи restyleme. Ми можемо, за відповідних обставин і на наш розсуд, відключити та/або припинити дію Облікових записів користувачів, які порушують або вважаються такими, що порушують права інтелектуальної власності третіх осіб.

Якщо ви вважаєте, що публікація або контент на платформі restyleme порушує будь-які авторські права, якими ви володієте або контролюєте, надішліть повідомлення про припущення щодо порушення авторських прав через форму зворотнього зв'язку Contact us або на електронну пошту: [email protected] з наступною інформацією:

  1. електронний або фізичний підпис особи, уповноваженої діяти від імені правовласника;
  2. опис контенту, захищеного авторським правом, права на який, на вашу думку, були порушені, або якщо в одному повідомленні міститься кілька робіт, захищених авторським правом — повний список таких робіт;
  3. опис того, де на платформі restyleme знаходиться контент, який на вашу думку, порушує авторські права (прохання бути максимально докладними та вказати URL-адресу, на якій розміщено матеріал);
  4. ваше повне ім'я, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти;
  5. ваша заява про те, що ви сумлінно вважаєте, що використання зазначеного контенту не дозволено власником авторських прав або законом;
  6. заява, зроблена вами під страхом покарання за свідомо неправдиве показання, про те, що наведена вище інформація у вашому сповіщенні про порушення авторських прав є точною і що ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від імені власника авторських прав.

Зверніть увагу, що якщо ви свідомо спотворюєте інформацію про те, що будь-які дії або матеріали (враховуючи контент або публікації) на платформі restyleme порушують авторські права, ви можете нести відповідальність перед restyleme за певні витрати та збитки.

Якщо власник авторських прав повідомляє нас про те, що будь-який контент або публікація порушує авторські права, ми можемо на свій власний розсуд видалити такий контент або публікацію з платформи restyleme або зробити інші кроки, які ми вважаємо доцільними, без попереднього сповіщення Користувача або іншої сторони, яка надала або розмістила цей Контент або Публікацію.

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід шопінгу та проаналізувати наш трафік. Натискаючи кнопку "Прийняти", ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.