(0)
    UA
logo-desktoplogo-mobile
Твій кошик порожній
Але це ніколи не пізно виправити :)

Правила участі в програмі Restyleme

  1. Основні положення

1.1. Організатором програми є Restyleme в особі Фізичної особи-підприємця Дімопулос Людмили Іванівни, ідентифікаційний код -1791222587.

1.2. Учасниками програми можуть бути особи, які досягли 18-річного віку.

1.3. Щоб стати учасником програми, необхідно здійснити покупку в маркетплейсі на сайті https://restyleme.com або в додатку Restyleme для iOS/Android, заповніть всі обов'язкові поля персонального кабінету.

1.4. Для накопичення та використання бонусних балів необхідно Зареєструватися й активувати персональний кабінет

  1. Порядок активації персонального кабінету

2.1. Кабінет активується на невизначений термін.

2.2. Датою активації кабінету вважається дата проходження першої процедури смс авторизації на сайті https://restyleme.com або в додатку Restyleme для iOS/Android

2.3. Для проходження процедури смс-авторизації необхідно заповнити всі обов'язкові поля на сторінці реєстрації та заповнити код авторизації, що отримано на вказаний в процесі реєстрації номер телефону. 

2.3.1 Для реєстрації на сайті https://restyleme.com необхідно ввести номер телефону в поле на сторінці реєстрації та натиснути кнопку "Отримати код", після отримання смс з кодом, введіть код в порожнє поле і натисніть кнопку "Підтвердити". 

  1. Права та обов'язки Організатора програми

3.1. Бонусний рахунок є власністю Організатора програми.

3.2. Організатор має право в односторонньому порядку змінювати умови дії програми.

3.3. Організатор має право відмовити в нарахуванні та списанні бонусних балів, якщо не пройдена процедура смс-авторизації, чи не заповнені обов'язкові поля персонального кабінету.

3.4. Організатор зобов'язується належним чином збирати, обробляти й зберігати персональні дані Учасників та використовувати їх в рамках програми.

3.5. Організатор має право інформувати Учасника про проведення акцій та спеціальних пропозицій, а також про нарахування додаткових балів, але не несе відповідальності за ненадходження повідомлення з причин, не залежних від Організатора.

3.6. Організатор не несе відповідальності за використання персонального кабінету, в тому числі за використання третіми особами бонусних балів, накопичених на бонусному рахунку.

3.7. Організатор не несе відповідальності за неможливість списання бонусних балів у разі несвоєчасного повідомлення Організатора про зміну персональних даних учасника.

3.8. Організатор не несе відповідальності за неможливість списання бонусних балів у випадку відсутності проходження процедури смс авторизації.

  1. Права та обов'язки Учасника

4.1. Учасник має право на захист своїх персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та положень чинного законодавства України.

4.2. Учасник має право повідомити організатора програми про зміну персональних даних, зазначених в персональному кабінеті, а також відмовитися від участі в програмі, звернувшись із заявою в службу онлайн підтримки Restyleme.

4.3. Учасник може заблокувати свій персональний кабінет в разі втрати мобільного номеру, залишивши відповідний запит в службі турботи.

4.4. Учасник дає свою згоду на отримання розсилок матеріалів рекламного та інформаційного характеру від Організатора. Учасник має право відмовитися від отримання розсилок,  залишивши відповідний запит в службі турботи Restyleme. Відмова учасника від отримання розсилок матеріалів рекламного та інформаційного характеру є відмовою від участі в програмі.

  1. Нарахування бонусних балів

5.1. Після обробки персональних даних клієнта, учаснику автоматично буде відкрито бонусний рахунок. Бонусними балами можна скористатися протягом необмеженого періоду з дати нарахування.

5.2. Бонусні бали в розмірі 5% від суми покупки нараховуються при покупці товарів без знижки, за винятком подарункових сертифікатів. При покупці товарів зі знижкою бонусні бали не нараховуються.

5.3. При досягненні загальної суми покупок понад 100 000 грн. Учасник може звернутися до служби онлайн підтримки за встановленням індивідуального % нарахування бонусних балів.

5.4. Бонусні бали, нараховані на бонусний рахунок не мають строку дії.

5.5. У період проведення маркетингових активностей учасникам програми можуть нараховуватися додаткові бали, розмір і порядок нарахування котрих регулюється умовами, передбаченими акцією.

5.6. До Дня народження Учасник отримує подарункові бонусні бали, про що йому приходить відповідне повідомлення. Розмір подарункових бонусних балів визначається організатором програми й може бути змінений без попередження. Термін дії подарункових балів - 7 днів до і 20 днів після Дня народження.

5.7. При поверненні товару бонусні бали, нараховані при покупці, анулюються.

5.8. Бонусні бали нараховуються тільки під час здійснення безготівкових покупок в онлайн маркетплейсі або у додатку Restyleme.

  1. Використання бонусних балів

6.1. Нараховані на бонусний рахунок бали можуть бути використані в маркетплейсі або в додатку Restyleme для отримання знижки на товар. З метою нарахування знижки один бонусний бал еквівалентний 1 гривні/долару США.

6.2. Бонусні бали стають активними й можуть бути використані в день після здійснення покупки.

6.3. Бонусні бали можуть бути використані після обробки персональних даних клієнта і переходу в статус «зареєстрований», про що клієнту приходить відповідне смс повідомлення, але не пізніше ніж через 30 днів після проходження процедури смс авторизації.

6.4. Бонусні бали можуть бути використані лише після проходження процедури смс авторизації.

6.5. Бонусні бали можуть бути використані при покупці товарів без знижки, за винятком придбання подарункових сертифікатів.

6.6. Накопичені бонусні бали не видаються готівкою, а використовуються виключно для отримання знижки на товари в онлайн маркетплейсі або у додатку Restyleme - учасниках програми.

  1. Інші умови

7.1. В одному чеку допускається використання тільки одного бонусного рахунку.

7.2. Перевірити кількість бонусних балів можна в будь-якій час в персональному кабінеті учасника або звернувшись до онлайн підтримки Restylme 

7.3. Детальні умови участі в програмі можна дізнатися звернувшись до онлайн підтримки Restyleme 

7.4. Бонусний рахунок діє тільки в онлайн маркетплейсі або у додатку Restyleme Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід шопінгу та проаналізувати наш трафік. Натискаючи кнопку "Прийняти", ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.